fbpx
HAFTAİÇİ SAAT 16:00'A KADAR VERİLEN SİPARİŞLERDE AYNI GÜN ÜCRETİZ KARGO Dismiss
İndirim!

Vacrol-M 500mg 30 Softgel – Karvakrol İçeren Takviye Edici Gıda

303,17 199,21-34% İndirim

Bitkisel Doğal Onaylı Gıda Takviyesi

Stokta yok

İstek Listesine Ekle
İstek Listesine Ekle
Stok kodu: Vacrol M 500Mg 30 Soft Jel Kategoriler: ,
PAYLAŞMAK

Açıklama

İlaç Değildir

Tamamen Doğal İçerikli Multivitamin Takviyesi

İçeriği

Carvacrol, Yumuşak Kapsül (Sığır Jelatini), Su, Zeytin Yağı, Adaçayı Yağı, Susam Yağı, Tatlı Badem Yağı, Aromatik Yağlar

Standardize içerikler

* Yüzde 21 Karvakrol
* Yüzde 2’den az Timol

Vacrol içeriği tıbbi aromatik bitkilerin yağlarından elde edilen ana bileşenlerin harmonisi ile formüle edilmiştir.

Origanum vulgaris yağının ana bileşeni olan Carvacrol.

Alkol ve sentetik madde içermez.
Ürünlerimizde domuz yağı ve mamulleri yoktur. Kapsüllerimiz sığır jelatini ile kaplıdır. Ürünlerimiz helal sertifikalıdır.

Ürünlerimizde European Medicines Agency ( EMA ) tarafından Geleneksel Tıbbi Ürün olarak onaylanan kekik yağı yüksek teknoloji ile standardize edilerek kullanılmıştır. İyi Üretim Şartlarında (GMP) üretilmiştir. Carmed İlaç’ın, ABD İlaç ve Gıda Bakanlığı (FDA ) kaydı bulunmaktadır.

Her mililitresinde etken madde olarak Oreganom Vulgaris bitkisi yağının ana bileşeni olan carvacrol bulunmaktadır. içeriğinde toksitite içeren zararlı bileşenler bulunmamaktadır. Vatanı Anadolu olan bu bitki uzun bir süredir geleneksel tıp uygulamalarının da bir parçası olarak kullanılmaktadır. Oregano Vulgaris Oil’den elde edilen carvacrol içeren bileşenin bronşit, sinüzit, anjin (boğaz ağrısı) ve viral enfeksiyonlara bağlı burun akıntısı ve farenjit olgularında etkili olduğu bilimsel makalelerle ispatlanmıştır. Oregano Vulgaris Oil’den elde edilen carvacrol bağışıklık sistemini güçlendirici antiviral özelliklere sahiptir. Ayrıca bazı bakterilere karşı antibakteriyel etkisinin yanısıra antioksidan özelliklerine sahiptir. Bunun dışında organizmanın bağışıklık sistemini güçlendirdiği de bilimsel makalelerce ispatlanmıştır. Bu nedenle vacrol-m, değişik akut ve kronik enfeksiyonların özellikle de üst solunum yolları enfeksiyonları ve kulak-burun-boğaz enfeksiyonlarının tedavisi için destekleyici takviye olarak özellikle önerilmektedir. Vacrol-m uygulaması ile öksürük, ateş, boğaz ağrısı, halsizlik-yorgunluk gibi yakınmalarda hızlı bir iyileşmeyi desteklediği bilimsel makalelerle ispatlanmıştır. Vacrol-m içeriği tıbbi aromatik bitkilerin yağlarından elde edilen ana bileşenlerin harmonisi ile formüle edilmiştir. İçeriğinde bulunan yağlar: kekik, nane, okaliptüs, tarçın, biberiye, ardıç, zeytinyağı vb. tıbbi ve aromatik yağlarının ana bileşenleriyle hazırlanmıştır. Tıbbi aromatik yağlarımız iyi üretim şartlarında ( GMP ) elde edilmektedir. European Medicines Agency ( EMA ) şartları izlenerek üretilen ürünlerimizin gras kategorisinde Food and Drug Administration ( FDA ) kaydı bulunmaktadır.
* Yüzde 21 Karvakrol * Yüzde 2’den az Timol Alkol ve sentetik madde içermez Ürünlerimizde domuz yağı ve mamulleri yoktur. Kapsüllerimiz sığır jelatini ile kaplıdır. Ürünlerimiz helal sertifikalıdır.

Özellikleri

Arama mustesna.com.tr

Giriş

Bir hesap oluşturun

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Şifre Kurtarma

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen kullanıcı adı veya e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

ALIŞVERİŞ ÇANTASI (0)

×

MERHABA

Whatsapp Destek 09:00 - 17:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

 

×